A
A

DÜZENLİ GÖÇ VE İLETİŞİM EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yabancılar Dairesi Başkanlığı tarafından 22-24 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya’da İl Göç İdaresi Müdürlükleri ve Merkez teşkilatında görevli personele 3 günlük Düzenli Göç ve İletişim Eğitimi düzenlenmiştir.

Yabancılar Dairesi Başkanı Sayın Gülbahar ARSLAN ELNASHARTY’ nin açılış konuşmalarıyla başlayan eğitimde Yabancılar Dairesi Başkanlığının görev alanında bulunan vize, ikamet izni, misyon personeli ve yakınlarının iş ve İşlemleri, Türk ve akraba toplulukları ile İskân Kanunu ile insani ikamet İzni iş ve işlemleri konularının yanı sıra Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu Kapsamında hak ve hukuk kavramları anlatılmıştır.

Ayrıca kurumsal aidiyet, kişisel performans ve zaman yönetimi, stres ve tükenmişlik ile başa çıkma, motivasyonu koruma, halkla ilişkiler ve iletişim gibi konularda bilgiler paylaşılmıştır.

Personelin bilgi, farkındalık ve motivasyonunu arttırmayı amaçlayan eğitim Sayın Genel Müdür Yardımcımız Salih BIÇAK’ın kapanış konuşmaları ve sertifika töreniyle sona ermiştir.

10267   |   22/04/2017
Bu İçeriği Paylaş   |   Sayfayı Yazdır