A
A

GENEL MÜDÜRÜMÜZ EDİRNE VALİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Genel Müdürümüz Sn. Atilla TOROS düzensiz göçün en çok yaşandığı illerden biri olan Edirne ilini ziyaret etti. 19 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette Sn. Genel Müdürümüzün  ilk durağı  Edirne Valisi Sn. Dursun Ali Şahin oldu.  Edirne Valisi Sayın ŞAHİN ile makamında bir süre görüşen Sayın Atilla TOROS daha sonra ise Sayın Valinin Başkanlığında düzenlenen toplantıya katıldı.

Edirne Valisinin Başkanlığında düzensiz göçün masaya yatırıldığı toplantıya Genel Müdürümüz Atilla TOROS, 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Hidayet ARI, Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet YÖRÜK, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan ERDOĞAN, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Kamuran ERSAN, İl Göç İdaresi Müdürü Murat YALGIN ve diğer ilgili kurumlar katıldı.

Toplantıda düzensiz göçle mücadele, polis, jandarma ve hudut birlikleri tarafından alınacak tedbirler ve düzensiz göçmenlerin barınmaları, sınırdışı işlemleri gibi konular ele alındı.

Toplantı sonrası Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğünü de ziyaret eden Sn. Genel Müdürümüz Edirne Geri Gönderme Merkezinde de incelemelerde bulundu.

11949   |   11/09/2015
Bu İçeriği Paylaş   |   Sayfayı Yazdır

Resim Galerisi

GENEL MÜDÜRÜMÜZ UNFPA TÜRKİYE TEMSİLCİSİ İLE GÖRÜŞTÜ