A
A

GENEL MÜDÜRÜMÜZ İZMİR İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Genel Müdürümüz Sayın Atilla TOROS, devir sonrasında gerçekleştirdiği il ziyaretlerine İzmir ile devam etti.
Genel Müdürümüzün 2 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirdiği İzmir ziyaretine İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Recep İNCE, Merkezler Koordinatörü Hasan Basri KARAKUŞ ve  Göç Uzman Yardımcısı Alper SOYLU’dan oluşan bir heyet eşlik etti.
Heyet ilk olarak İzmir İl Göç İdaresi Müdürlüğündeki iş ve işlemleri yerinde inceledi. İl Göç İdaresi Müdürü Himmet UYGUN ile il müdürlüğünün ihtiyaçlarının ele alındığı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. İl Göç İdaresi Müdürlüğü ziyaretinden sonra geri gönderme merkezi ve Avrupa Birliği ile işbirliği kapsamında yapılan 750 kişilik kabul ve barınma merkezi ziyaret edildi. Yapım aşaması sona eren kabul ve barınma merkezi hakkında bilgi alındı.
Yapılan incelemelerden sonra berberindeki heyetle birlikte devir sürecinin başarıyla gerçekleştirilmesindeki destek ve katkılarından dolayı Sayın Vali Mustafa TOPRAK’ı makamında ziyaret eden Genel Müdürümüz, il müdürlüğünün faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.
Bütün inceleme ve ziyaretlerden sonra İl Göç İdaresi Müdürlüğü çalışanları ile biraraya gelen Genel Müdürümüz, devir sürecindeki katkılarından dolayı tüm çalışanlara teşekkür etti ve İzmir’in göçün yönetilmesindeki önemini vurguladı.

12937   |   21/07/2015
Bu İçeriği Paylaş   |   Sayfayı Yazdır

Resim Galerisi