A
A

GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN ANTALYA ZİYARETİ

Göç İdaresi Genel Müdürü Atilla TOROS; Mülkiye Başmüfettişi Zafer ATAMAN, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Recep İNCE ve Göç Uzmanı Alper SOYLU’dan oluşan bir heyetle Antalya’da çalışma ziyaretinde bulundu.
 
İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nde; ilgili Vali Yardımcısı Mehmet KURDOĞLU ve İl Göç İdaresi Müdürü Osman ERDEM’le bir araya gelen Genel Müdürümüz, beraberindeki heyetle birlikte devir sonrası yürütülen iş ve işlemler ile müdürlüğün ihtiyaçlarının ele alındığı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 
 Beraberindeki heyetle birlikte Antalya Valisi Sayın Muammer TÜRKER’i makamında ziyaret eden TOROS, taşra teşkilatının devralma sürecinde verdiği destekten ve katkılarından ötürü Vali Sayın TÜRKER’e teşekkür ederek İl Müdürlüğünün faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi.
 
Ardından, Antalya İl Göç İdaresi Müdürlüğünde çalışanlarla bir araya gelen Genel Müdürümüz burada yaptığı konuşmada; Göç İdaresinin, Genel Müdürlüğüyle, İl Müdürlükleriyle artık bir aile haline geldiğini, tüm çalışanların kendilerini bu ailenin bireyleri gibi hissetmelerini ve buna uygun davranmaları gerektiğini vurgulayarak kurum olarak ülkemizin dışa açılan yüzü olduğumuzu bu nedenle güler yüzlü olmanın bizim için ilk vazife olduğunu ifade etti. Kurum kültürünün de önemine değinen Genel Müdürümüz, devir sürecinde gösterdikleri yoğun çaba ve özveri gösteren tüm personele teşekkür etti ve İl Müdürlüğünde çalışmaları devam eden ek hizmet binasını yerinde inceledi.

12277   |   25/06/2015
Bu İçeriği Paylaş   |   Sayfayı Yazdır

Resim Galerisi