A
A

GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN İSTANBUL ZİYARETİ

Göç İdaresi Genel Müdürü Atilla TOROS’a bu çalışma ziyaretinde Genel Müdür Yardımcısı Dr.Ahmet APAN, Mülkiye Başmüfettişi Hasan ŞILDAK, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Recep İNCE ve Göç Uzmanı Alper SOYLU eşlik etti.
 
Önce İstanbul İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nde; ilgili Vali Yardımcısı Aziz MERCAN, İl Göç İdaresi Müdürü Nuri GEZİCİ ve beraberindeki heyetle birlikte devir sonrası yürütülen iş ve işlemler ile müdürlüğün ihtiyaçlarının ele alındığı bir değerlendirme toplantısı yapıldı.
 
Ardından heyetle birlikte İstanbul Valisi Sayın VASİP ŞAHİN’i makamında ziyaret eden TOROS, taşra teşkilatının devralma sürecinde verdiği destekten ötürü Sayın İstanbul Valisi’ne teşekkürlerini iletirken çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Vali ŞAHİN de ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade etti.
 
Öğleden sonra beraberindeki heyetle birlikte Kumkapı Geri Gönderme Merkezine giden Genel Müdürümüz burada incelemelerde bulundu.
 
Son olarak, İstanbul İl Göç İdaresi Müdürlüğüne geçerek, çalışan tüm personelle bir araya gelen Atilla TOROS, devir sürecinde özveri ile çalışan ve bu süreçte herhangi bir aksaklığa mahal vermeyen tüm personele teşekkür etti.

15860   |   22/06/2015
Bu İçeriği Paylaş   |   Sayfayı Yazdır

Resim Galerisi