A
A

GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRÜ SAYIN TOROS TÜRKSAT A.Ş. GENEL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

Göç İdaresi Genel Müdürü Sayın Atilla TOROS’a bu ziyaretinde Genel Müdür Yardımcısı Osman HACIBEKTAŞOĞLU, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Sayın İsmail AYDOĞAN ve Uyum İletişim Daire Başkan Vekili Cem ÖZOĞLU da eşlik etti. Görüşmeye TÜRKSAT A.Ş.’den Genel Müdür Yardımcısı Cemal TUNALI, Bilişim Sözleşme Yönetimi ve Mali Takip Direktörü Ahmet ASLANPINAR, Bilişim İş Geliştirme ve Proje Yönetim Direktörü Ömer Faruk ÇÖLLÜOĞLU katıldı.
Ziyarette, Genel Müdürlüğün kuruluşundan bu yana bilişim ve teknoloji alanlarında verdiği destekten dolayı TÜRKSAT’a teşekkür eden Atilla TOROS, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ve TÜRKSAT A.Ş. arasında imzalanan sözleşme ile geçtiğimiz günlerde hizmete giren ve Türkçe, İngilizce, Arapça, Rusça dillerinde 7 gün 24 saat hizmet veren Yabancılar İletişim Merkezi (ALO-157) projesinin önemini vurguladı.
Ziyarette konuşan Prof. Dr. GÜL, 20 Ağustos’tan itibaren hizmet vermeye başlayan iletişim merkezinde 4 dilde günlük ortalama 1900 sesli çağrının cevaplandığını, bunun yanı sıra, sosyal medya kanallarından da şikâyetlerin ve görüşlerin takip edildiğini söyledi. Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne çalışmalarında başarılar dileyen GÜL, TÜRKSAT olarak her türlü desteği vermekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.
Teşekkür ziyareti çekilen hatıra fotoğrafı ve hediyeleşmenin ardından sona erdi.

13568   |   02/10/2015
Bu İçeriği Paylaş   |   Sayfayı Yazdır

Resim Galerisi