A
A

İL GÖÇ UZMANLARI YER DEĞİŞİKLİĞİ TERCİH İŞLEMLERİ

1.          I. Promosyon İl Göç Uzman Yardımcılarından 02/12/2017 tarihinde yapılan İl Göç Uzmanlığı Yeterlik Sınavında başarılı olan tüm il göç uzmanları (il müdür vekilleri, eş durumu, sağlık vb. mazeretliler ve aylıksız izinde olanlar dahil) tercih yapacaklardır. Atama işlemlerinde vekalet ve mazeret durumlarına öncelik verilecektir.
2.         İl müdürlüğüne vekalet eden il göç uzmanları vekalet ettikleri il emrine atanacakları için sadece vekalet ettikleri ili seçeceklerdir. Diğer il göç uzmanları en fazla on il tercihi yapılabilir.
3.         Mazereti olanların dışındakiler kadrolarının bulunduğu ili tercih edemezler. Cumhurbaşkanlığı, TBMM ve Bakanlık merkez teşkilatında geçici görev yapanlar ile Genel Müdürlüğümüzde idari kadrolara vekalet edenler sadece Ankara’yı seçeceklerdir. 
4.         Mazereti olanlar, (eş, sağlık vb.) durumlarının devam ettiğini belirten bir dilekçe ve dilekçe ekinde ilgili mevzuatta belirtilen belgeleri en geç 27/07/2018 tarihi mesai bitiminde Genel Müdürlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığında olacak şekilde göndereceklerdir. Daha önce belge gönderenlerin de belgelerini güncelleyerek tekrar göndermeleri gerekmektedir. Belge göndermeyen veya mazeretlerini belgelendiremeyenlerin mazeret beyanları dikkate alınmayacaktır. 
5.         Eşlerden her ikisinin de Genel Müdürlüğümüz taşra personeli olması durumunda ihtiyaç durumuna göre ikisi birlikte tercih ettikleri farklı bir ile atanabilirler.
 

Tercih işlemleri için tıklayınız. (http://10.0.40.161/AtamaTercih/Pages/Tercihler.aspx)

(Tercih İşlemleri Göç-Net sistemine bağlı bilgisayarlar üzerinden 27/07/2018 tarihi saat: 18:00’e kadar yapılacaktır.) 

7414   |   24/07/2018
Bu İçeriği Paylaş   |   Sayfayı Yazdır