A
A

İLERİ DÜZEY MALİ MEVZUAT EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Genel Müdürlüğümüz Eğitim Dairesi Başkanlığınca düzenlenen; Genel Müdürlük merkez ve taşra teşkilatı mali işlerde görevli olan 99 büro personeline yönelik “İleri Düzey Mali Mevzuat Eğitimi Programı'' 4-8 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.
Maliye Bakanlığında görevli iç denetçi ve mevzuat uzmanlarının katılımlarıyla gerçekleştirilen eğitimde; “4734 Sayılı Kanun, Amaç ve Kapsamı, İhale Usullerinin Tespiti, İhalelere Katılım İçin Gerekli Yeterlik Kriterleri, İhale Dokümanları, İhalede Eşik Değerler ve Parasal Limitler, İhalede İlan Süreleri ve Kuralları, EKAP Kullanım Kuralları, Taşınır Mal Yönetmeliği ve Taşınırların Kaydı” gibi yönetim destek birimlerini ilgilendiren konularda bilgilendirmede bulunuldu.
Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) üzerinden örnek ihale uygulamalarına da yer verilen eğitimde aynı zamanda soru-cevap oturumları da gerçekleştirildi. Eğitimin sonunda gerçekleştirilen Atölye-Grup çalışmasının ardından katılımcılara sınav ve anket uygulaması düzenlenerek sertifikaları verildi.

1105   |   14/03/2019
Bu İçeriği Paylaş   |   Sayfayı Yazdır

Resim Galerisi